لباس فوتبال

 

انواع لباس‌ های فوتبالی

لباس فوتبال مناسب به بازیکنان کمک می‌ کند تا احساس راحتی در هنگام بازی داشته باشند و عملکرد آن ها بهبود یابد. بهره‌گیری از تجربه بهترین طراحان سبب شده تا انواع لباس فوتبال با بالاترین کیفیت تولید شود.

لباس فوتبال پلیری در دو نوع کیت‌ های مسابقه‌ ای و کیت‌ های تمرینی طراحی شده اند. معمولاً لباس‌ هایی که برای کیت‌ های مسابقه‌ ای طراحی می‌ شوند، دارای مواد اولیه با کیفیت‌ تری هستند و از طراحی کاملاً حرفه‌ ای برخوردارند. این لباس‌ها  دارای آرم تیم هستند. در حالی که لباس‌ های مخصوص کیت‌ های تمرینی تنها برای تمرین بازیکنان مورد استفاده قرار می‌ گیرند و کیفیت آن ها پایین‌ تر است. لباس کیت‌های تمرینی با استفاده از مواد مقرون به صرفه‌تری طراحی می‌ شوند و در برخی از موارد نشان تیم را ندارند.

لباس ورژن هواداری مخصوص بازیکنان نیست در نتیجه تمامی افراد قادر به استفاده از این لباس‌ ها هستند. لوگوی دوخته شده بر روی این لباس‌ها مشابه با لباس‌های اورجینال بازیکنان است. جنس این لباس‌ها پلی استر نخی می باشد و فاقد هرگونه ماده ای است که به بدن رنگ می‌دهد.

انواع لباس فوتبال

انواع لباس فوتبال

 

خصوصیات لباس فوتبال

یکی از پرطرفدارترین ورزش‌ها در سراسر دنیا فوتبال است. بسیاری از افراد حتی در سنین پایین شروع به بازی فوتبال می‌کنند. هنگام انتخاب  باید فاکتورهای کلیدی را مد نظر داشته باشید.

  1. پارچه با کیفیت

باید با استفاده از پارچه‌های با کیفیت طراحی شده باشد. لباس هایی که احساس راحتی را برای فرد فوتبالیست ایجاد می‌کنند و دامنه حرکتی آن را محدود نمی‌کنند، بهترین انتخاب به شمار می‌روند. پیراهن و شورت ورزشی که با استفاده از پارچه‌های پلی استر قابل تنفس طراحی شده‌اند، احساس خوبی را برای بازیکن ایجاد می‌کنند. لباس‌ های فوتبالی که انعطاف پذیر و قابل تنفس هستند، موجب افزایش راحتی بازیکن می‌شوند. پارچه‌ های این لباس‌ها پس از شستشو، تغییر رنگ و یا تغییر سایز نمی‌دهند.

  1. سبک بودن لباس

پیراهن و شورت ورزشی علاوه بر برخورداری از کیفیت بالا سبک و راحت هستند. بازیکنان در هنگام دویدن عرق می‌ کنند و اگر لباس آنها به گونه‌ ای باشد که با جذب عرق سنگین شود، احساس ناخوشایندی را برای فرد ایجاد می‌ کند.

  1. خنک بودن لباس  فوتبال

در بافت پارچه‌ های لباس فوتبال از تکنولوژی استفاده می‌ شود که میزان تماس لباس با بدن ورزشکار را کاهش می‌ دهد. بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی سبب می‌ شود تا در هنگام دویدن لباس به بدن بازیکن نچسبد و هوا بین لباس و بدن جریان داشته باشد. پارچه‌ های این نوع لباس به بازیکنان اجازه حرکت آزادانه می‌دهند و در هنگام دویدن و یا خم شدن به بدن آنها نمی‌ چسبند. همچنین لباس فوتبال با کیفیت در روزهای گرم بدن بازیکنان را خنک نگه می‌دارد.

  1. سایز استاندارد لباس فوتبال

لباس درجه یک دارای سایز مناسبی است. زمانی که سایز لباس بازیکن کوچکتر و یا بزرگتر از سایز فرد باشد، قطعاً اعتماد به نفس خود را از دست می‌ دهد و تمرکزی بر روی بازی نخواهد داشت.

پرفروش ترین لباس های فوتبالی

پرفروش ترین لباس های فوتبالی

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *