شورت ورزشی

یکی از ضروری ترین پوشاک برای انجام برخی از ورزشهای حرفه ای شورت ورزشی مناسب با آن رشته می باشد که تولیدیهای پوشاک در شهرهای مختلف کشور نظیر تهران، اصفهان، شیراز و غیره بهترین این محصولات را در مدلهای متنوع برای کاراییهای مختلف تولید و به فروش می رسانند تا متقاضیان با استفاده از شورت مناسب ورزشهای خود را به خوبی انجام دهند و از وقوع آسیبها و مصدومیتهای ورزشی بکاهند.

شورت ورزشی

شورت ورزشی تهران

در اکثر رشته های ورزشی شورت مخصوص به خود استفاده می شود اگر لباس و پوشاکی نامناسب استفاده شود مشکلات و محدودیتهایی را برای ورزشکار به وجود می آورد، به عنوان مثال فوتبالیستها از شورت مخصوص استفاده می کنند و اگر به جای آن از شلوار استفاده شود ممکن است که در هنگام دویدن مشکلاتی به وجود بیاید و بازیکن را با مصدومیت روبرو کند.

رشته هایی نظیر فوتبال، والیبال، بسکتبال، تنیس، دو میدانی، دوچرخه سواری، بوکس، شنا و ورزشهای آبی نظیر واتر پلو، کبدی و سایر رشته های ورزشی شورتهای مخصوص به خود را دارند و به هیچ عنوان نمی توان از پوشاکی نا مناسب و غیر از شورت مناسب آن رشته استفاده کرد برای مثال شورتهای مخصوص شنا که مایو نام دارند را نمی توان با شلوار و یا شرتهای بوکس و بسکتبال تعویض کرد و هر پوشاکی غیر از مایو مناسب برای شناگر سرعت او را کاهش می دهد و یا ممکن است که برای او مشکلاتی به وجود آرود و او را حتی مصدوم کند.

اکثر ورزشکاران حرفه ای در شهرهای بزرگ نظیر تهران مشغول به فعالیت می باشند و برای تهیه شورت ورزشی مناسب به مراکز تولیدی و یا مراکز پخش و فروش کالای ورزشی مراجعه می کنند و با خرید محصول مناسب تمرینات خود را ادامه می دهند.

شورت ورزشی از نظر جنس پارچه و الیاف بافته شده دارای مواد مختلفی ی باشد و بیشتر شورتهای ورزشی از پارچه های پلاستیکی تولید می شوند که در برابر سایش و فعالیتهای بدنی ورزشکار دوام و مقاومت بالایی داشته باشند اما یکی از معایب این پارچه ها عدم جذب آن می باشد و ورزشکار در هنگام ورزش و تمرین به واسطه فعالیت عرق می کند و عرقهای وی جذب لباس نمی شود که ممکن است آسیب به ورزشکار برساند و او را با مشکل روبرو کند، از این رو تولید کندگان پوشاک ورزشی از پارچه های مواد پلی استری برای تولید پوشاک ورزشی استفاده می کنند و در تهیه این پارچه ها از مواد پلاستیکی به همراه مواد نخی به صورت ترکیبی استفاده شده است که سبب استحکام بالای این لباسها شده و همچنین قدرت جذب خوبی در برابر تعریق بدن دارند.

یکی از شورتهای ورزشی که تنوعات بسیار بالایی دارد و در نمونه های بسیار شیک و جذابی تولید می شود شورتهای مناسب بدنسازی می باشد که در نمونه های مردانه و زنانه در بازار موجود می باشند و نمونه های زنانه آنها بسیار تنوعات بالایی دارند و برخی از آنها بسیار جذاب می باشند که خانمها با دیدن آنها مشتاق تهیه می شوند و انگیزه زیادی برای ورزش کردن بدست می آورند.

در میان انواع شورتهای ورزشی شورت بوکس نیز از تنوعات محصولی بسیار بالایی برخوردار بوده و در مدلهای مختلفی و با جنسهای گوناگونی تولید و به بازار ارائه می شود که برخی از مدلهای آن به صورت کش کمر پهن به صورت پاچه بلند و یا پاچه کوتاه تولید می شوند که معمولا پاچه ها و فاق آنها گشاد و آزاد بوده تا ورزشکار درون آن آزادانه حرکت کند و سرعت خوبی داشته باشد.

شورت ورزشی

شورت ورزشی اصفهان

طراحی پوشاک مختلف در مدلهای مردانه و زنانه توسط مراکز تولیدی در اصفهان انجام می شود که انواع شورت ورزشی در طرحها و مدلهای متنوع برای استفاده های مختلفی ارائه می شود هر کدام از این محصولات بر اساس نوع جنسی که دارند، اندازه و قابلیتهای آن و سایر موارد با قیمتهای مختلفی در بازار به فروش می رسند.

رشته هایی مانند فوتبال، والیبال، بسکتبال و رشته های داخل سالنی دارای طراحیهایی یکسانی برای لباس و شورت در مدلهای مردانه و زنانه می باشند البته در کشور ما بر اساس نوع فرهنگ متفاوت با سایر کشورها نیز برای همین رشته های ورزشی نیز تفاوتهایی اعمال می شود و باید حجاب بانوان کاملا رعایت شده باشد.

در طراحی برخی از پوشاک در رشته های دیگر به صورت کلی تفاوتهای بسیاری در لباس و شورت ورزشی در مدلهای مردانه و زنانه وجود دارد که این طراحیها با ظرافتهای خاصی انجام می شود که پوشاک برای ورزشکار هیچ مشکلی را به وجود نیاورد.

یکی از این تفاوتها در طراحی لباس شنا و مایو برای مدلهای مردانه و زنانه می باشد شورت ورزشی مردانه برای رشته شنا با مدل زنانه آن تفاوتهای بسیاری دارد و این پوشاک طبیعتا با قیمتهای مختلفی به فروش می رسند.

در میان پوشاک و شورت ورزشی لباسهای متعلق به رشته راگبی و یا فوتبال آمریکایی بسیار محبوب و پر طرفدار می باشند و برخی از افراد آنها را برای سایر ورزشها نیز استفاده می کنند و با توجه به اندازه بزرگ و گشادی که دارند فرد می تواند به راحتی درون آن آزادانه حرکت کند و به انجام فعالیتهای ورزشی خود بپردازد.

بیشترین استفاده ها و مصارف شورت ورزشی برای ورزشهای سالنی و بدن سازی می باشد که افراد آنها را برای فعالیتهای بهتر و سریع تر استفاده می کنند و برای رفتن به استخر نیز استفاده از شورت مناسب شنا برای همگان الزامی می باشد که این مورد نیز جز مصارف شورت ورزشی می باشد.

شورت ورزشی

شورت ورزشی شیراز

مجموعه های بزرگ ورزشی سفارش دهندگان عمده پوشاک و شورت ورزشی می باشند که برای بازیکنان و وزرشکاران خو باید لباس مناسب تهیه کنند و از این رو به دنبال خریدهای کلی پوشاک ورزشی می باشند که در شهرهای مختلف نظیر شیراز، کرمان و غیره این سفارشات تامین می شود به سراسر شهرهای دیگر ارسال می گردد.

امروزه در کشور تولید کنندگان بسیاری در عرصه تولید پوشاک ورزشی فعالیت می کنند که با ارائه محثولات با کیفیت در صدد جذب مشتری و فروش بالا در بازار می باشند و تلاش دارند تا در رقابت با سایر تولید کنندگان پیشتاز باشند.

یکی از ارائه دهندگان و فروشندگان انواع پوشاک ورزشی در کشور این مجموعه می باشد که انواع محصولات و پوشاک ورزشی و انواع پیراهن و شورت را به صورت عمده به سراسر شهرهای ایران ارسال می کند وبه واسطه فروش به صرفه توانسته مشتریان بیشتری را بدست بیاورد.

شورت ورزشی

سایت این مرکز اراوه دهنده انواع پوشاک در مدلها و سایزهای مختلف می باشد و عکس تمام محصولات در گالری این سایت بار گزاری شده تا افراد نمونه های موجد را ببینند و مشخصات آنها را ملاحضه کنند و در صورت تمایل نمونه مورد نظر را برای خود سفارش دهند تا در اسرع وقت برایشان ارسال گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *